Avslutnings-föreställningar VT 2024

 

 
Måndagar årskurs 1-2 Sickla

Eleverna på plats kl 10:00
Show startar kl 11:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Lördag 25 Maj

Tema:


Måndagar årskurs 3-4 Sickla

Eleverna på plats kl 12:00
Show startar kl 13:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Lördag 25 Maj

Tema:


 Tisdagar årskurs 1-3   Älta

Eleverna på plats kl 16:00
Show startar kl 17:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Tisdag 21 Maj

Tema: Dom 4 elementen

Tisdagar årskurs 4-6 Älta

Eleverna på plats kl 18:00
Show startar kl 19:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Tisdag 21 Maj

Tema: Sommar

Tisdagar årskurs 7-G Älta

Eleverna på plats kl 19:00
Show startar kl 20:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Tisdag 28 Maj

Tema: Filmer


Onsdagar årskurs 3-5 Sickla

Eleverna på plats kl 14:30
Show startar kl 15:30
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Lördag 25 Maj

Tema: Filmer


Onsdagar årskurs 6-8 Sickla

Eleverna på plats kl 16:30
Show startar kl 17:30
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Lördag 25 Maj

Tema: Alice i underlandet

Onsdagar årskurs 8-G Sickla

Eleverna på plats kl 19:00
Show startar kl 20:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Lördag 25 Maj

Tema: Cluedo

Torsdagar årskurs 2-4 Sickla

Eleverna på plats kl 16:00
Show startar kl 17:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Fredag 24 Maj

Tema:

Torsdagar årskurs 5-7 Sickla

Eleverna på plats kl 18:00
Show startar kl 19:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Fredag 24 Maj

Tema:


Söndagar årskurs 1-2 Sickla

Eleverna på plats kl 11:00
Show startar kl 12:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Söndag 26 Maj

Tema:

Söndagar årskurs 3-4 Sickla

Eleverna på plats kl 13:00
Show startar kl 14:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Söndag 26 Maj

Tema:


Söndagar årskurs 4-6 Sickla

Eleverna på plats kl 16:00
Show startar kl 17:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Söndag 26 Maj

Tema:

Söndagar årskurs 6-G Sickla

Eleverna på plats kl 18:00
Show startar kl 19:00
Plats: Älta Kulturknut
Föreställning Söndag 26 Maj

Tema: